Nemůžeš spát??

Chceš pusinku?:)Image Hosted by ImageShack.us

Hrozba měsíce 3/...(zatím nevím):D
Nasuadin sen : 7/7, dopsáno
Generace vlkodlaků: 23/30, dopsáno, nezveřejněno

Červenec 2012

Nemožné...

26. července 2012 v 17:39 | Debbie
Čaute lidi, tak jo absolutně nevím co mám psát ale nějak mi je to teď jedno :D .
Dnes je 26.7 2012 a svátek má Anna a Anita.
Tak coo lidi zúčasníte se Benátský noci?? Jestli jo tak vám fakt závidím ;) to já jedu v sobotu na Harťál do Hartvíkovic doufám že to tam nebude na hov... Ale to snad nee ;)
Jinak jsem tak přemejšlela nad tím jak se zbavit chuťi na cigaretu a došla jsem k takovýmu závěru, že čím dýl jsem nad tím přemejšlela tím větší jsem měla chuť :D.
Nekuřáci říkají zkurveín kuřáci... upřímně nevím proč... navíc i já jsem si kdysi říkala že v životě s kouřením nezačnu :D ... a nakonec s cígem je to větší pohoda než mít jenom pivo. A ... nekuřákům nezávidím. Jestli si myslí že uběhnou větší vzdálenost než kuřák tak se rozhodně pletou. Jelikož já kdybych nekouřila tak neuběhnu nic :D No nevím co tady valím ale aspoň nějakej článek. Fajn necháme kuřáky a nekuřáky bejt.
Jo a ještě jsem chtěla zmínit... viděli jste teď v poslední době Justina Biebera?? Jelikož já ho nesnáším, protože zpívá jak holka..tedy aspoň tak zpíval ale ... jakmile vyrostl má úžasnej hlas.. už není jak holka... a navíc mu to děsně sluší ! A bacha.. to ho nemám ráda ! Jenom říkám že se krutě změnil a změnil se rozhodně k lepšímu ale néé že bych ho zbožňovala. A navíc věděli jste že má 6 tetování? Já ne :D... Víte ža takhle mladý hvězdy to moc v životě nevydrží. Začnou fetovat a nazdar, takže bacha Justine.
Tak i když ho nemám moc v lásce, ho sem dávám. ;) Jo a ještě bůh ví proč ale v tomhle videoklipu mi připomíná Stefana z The vampire.. :D... nechápu proč :D

Dlouhá pauza

12. července 2012 v 11:49 | Debbie
Ahoj lidi, omlouvám se. Čas sice byl ale nálada ne. Nevím ani proč a je mi to líto, jak si čtu ty starý komenty tak si říkám že se tenhle blog už asi nikdy nerozjede. No zkusím to nějak oživit, ale nejsem si jistá jestli se dokopu sem přidávat každej den články. Jinak je léto, ale část mý mysli si nějak pořád nechce připustit že jsou prázdiny, prostě mi to tak nepříde, čekala jsem od toho víc, tak snad se vám prázdniny zatím daří líp než mě. ;) S podravem Debbie.