Nemůžeš spát??

Chceš pusinku?:)Image Hosted by ImageShack.us

Hrozba měsíce 3/...(zatím nevím):D
Nasuadin sen : 7/7, dopsáno
Generace vlkodlaků: 23/30, dopsáno, nezveřejněno

Zdravím :)

29. března 2012 v 18:18 | Debbie
Tak jo lidi našla jsem si čas abych sem napsala dokonce v pracovním týdnu a né o víkendu :D ... jinak tohle je taková ta klasická jednorázovka ;)
Venku bylo tentokrát zataženo, šedé mraky nepropustili nic jiného než vybledlou šedavou barvu, tudíž západ slunce dnes určitě neuvidím. Seděla jsem na židli a ohlédla se po prázdné společenské místnosti, potom mé prsty samovolně začli psát krátký příběh.

Stát na velikánské budově a dívat se jak městem projíždí tisíce aut, je něco jako sen. Říct si že kdyby jste uměli letát a skočili by jste, by bylo to nejodvážnější co byste udělali, ale bohužel nemáte křídla aby jste to mohli podniknout. Já mám naštěstí ale ještě něco jiného. A to to, že už jsem všechno ztratil. Vyrůstal jsem v dětském domově a život, který žiji teď stojí za houby, ale zjistil jsem že mám určitou moc a to takovou, že se dokáži teleportovat. Jo možná si říkáte že jsem blázen, ale já odjakživa zkoušel dělat věci do kterých by jiní lidé nešli. A tak jsem právě teď stál na okraji střechy, měl ruce v černém kabátu a přemýšlel, kde se asi po mém seskoku objevím. Nikdy jsem to nevěděl a o to víc jsem to chtěl zjišťovat. Už dvakrát jsem se objevil na tom samém místě, nechápal jsem proč a když jsem po tom trošku zapátral, zjistil jsem, že se tam narodila moje matka. Víte, rodinu si nevybíráte, ale osud, ten si já rozhodně volím sám. Zhluboka jsem se nadechl a podíval se do nebe se zářivými body, vypadali jako diváci, kteří křičí : Skoč! Na co čekáš? A já se jen usmál, vydechl, vyndal si ruce z kapes a skočil.


Nojoo já vím jenže mě nic jinýho nenapadloo :D :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ajka Ajka | Web | 1. dubna 2012 v 16:54 | Reagovat

Je to zajímavý. Bude to jako jednorázovka nebo na pokračování? Jako prolog k povídce je to totiž supr! Žeru mužské hlavní postavy:D
K tomu, že sem nikdo nechodí....možná by to chtělo psát častěji. Chápu, že třeba neni čas, ale jednou za týden napsat nějakej ten kec by stačilo:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama