Nemůžeš spát??

Chceš pusinku?:)Image Hosted by ImageShack.us

Hrozba měsíce 3/...(zatím nevím):D
Nasuadin sen : 7/7, dopsáno
Generace vlkodlaků: 23/30, dopsáno, nezveřejněno

Březen 2012

Zdravím :)

29. března 2012 v 18:18 | Debbie
Tak jo lidi našla jsem si čas abych sem napsala dokonce v pracovním týdnu a né o víkendu :D ... jinak tohle je taková ta klasická jednorázovka ;)
Venku bylo tentokrát zataženo, šedé mraky nepropustili nic jiného než vybledlou šedavou barvu, tudíž západ slunce dnes určitě neuvidím. Seděla jsem na židli a ohlédla se po prázdné společenské místnosti, potom mé prsty samovolně začli psát krátký příběh.

Stát na velikánské budově a dívat se jak městem projíždí tisíce aut, je něco jako sen. Říct si že kdyby jste uměli letát a skočili by jste, by bylo to nejodvážnější co byste udělali, ale bohužel nemáte křídla aby jste to mohli podniknout. Já mám naštěstí ale ještě něco jiného. A to to, že už jsem všechno ztratil. Vyrůstal jsem v dětském domově a život, který žiji teď stojí za houby, ale zjistil jsem že mám určitou moc a to takovou, že se dokáži teleportovat. Jo možná si říkáte že jsem blázen, ale já odjakživa zkoušel dělat věci do kterých by jiní lidé nešli. A tak jsem právě teď stál na okraji střechy, měl ruce v černém kabátu a přemýšlel, kde se asi po mém seskoku objevím. Nikdy jsem to nevěděl a o to víc jsem to chtěl zjišťovat. Už dvakrát jsem se objevil na tom samém místě, nechápal jsem proč a když jsem po tom trošku zapátral, zjistil jsem, že se tam narodila moje matka. Víte, rodinu si nevybíráte, ale osud, ten si já rozhodně volím sám. Zhluboka jsem se nadechl a podíval se do nebe se zářivými body, vypadali jako diváci, kteří křičí : Skoč! Na co čekáš? A já se jen usmál, vydechl, vyndal si ruce z kapes a skočil.


Nojoo já vím jenže mě nic jinýho nenapadloo :D :D

A další trable.. :P

17. března 2012 v 19:16 | Debbie
Tak jsem se vždycky těšila strašně domů, a samozřejmě neříkám že se domů nětěším, když z intru odjíždím, ale abych se přiznala, zrovna dneska se zase opravdu těším až odjedu. Doma to nějak neklape, když přijedu, je to v pohodě, ale pak se začnou ti strašně chytří dospělí hádat jako malý děti. Je to pořád dokola a řeší se s prominutím Píčoviny. Neumí si to mezi sebou vyřešit ? Štve mě to, kdybych to aspoň neslyšela, ale já to poslouchám a říkám si, sakra, takhle se nikdy dřív nechovali. Pořád jim něco vadí, hlavně mamce, hledá chyby tam kde nejsou a taťka všechno odnáší, už jednou jsem ho slyšela když se hádal s babičkou že odjde k dědovi a bude u něj bydlet, v tu chvíli se mi doopravdy zastavilo srdce a tak jsem si dala rádio na plný kule a dělala, že jsem nic neslyšela. Ale za všechno mohla babička, trašně všechno hrotí, a nakonec je z toho jenom pláč a taťka to má ustát? Přijde mi že jediná já proti němu nejsem... A proto jsem sakra někdy ráda že tady přes tejden nejsem! No tak jsem se vám vyspovídala a teď si jdu zapálit:P :D

Jsem stále zde :D

10. března 2012 v 22:39 | Debbie
Táák jo lidi , aby jste si nemyslely náhodou pořád žiju :D a samozřejmě píšu zvesela dál :D ... jenom prostě nezveřejňuju a samozřejmě mě to moc mrzí ale to víte, celejt tejden jsem na intru, přijedu domů, jdu ven, je sobota, nic nedělám :D du ven a je neděle kdy nestíhám psát nejhorší protokoly do školy a ještě se zas a zonva balit potom frčím na vlak no a jsem zase tejden bez internetu ... :/ .. ale ve vlaku píšu o sto šest a rozhodla jsem se že předělám celou Generaci a celkově jí přepíšu. Bude mít takovej ten jinej nádech, znáte to ne? Když čtete nějakou super knihu a potom píšete povídku, ovlivní vás vypravěčův druh psaní ;), no takže to chci mít v tom druhu, kterej jsem si vybrala :) jinak se moc omlouvám že sem vůbec nechodím :( ale jak už jsem psala není čas.. ! A taky mě moc mrzí že už sem nechodí Safira a další, no tak to je asi všechno tak zase někdy příště :)