Nemůžeš spát??

Chceš pusinku?:)Image Hosted by ImageShack.us

Hrozba měsíce 3/...(zatím nevím):D
Nasuadin sen : 7/7, dopsáno
Generace vlkodlaků: 23/30, dopsáno, nezveřejněno

Listopad 2011

Tři mušketýři

19. listopadu 2011 v 14:50 | Debbie
Tak jo ahojte lidi :), tak jsem tak přemýslela co bych sem zveřejnila za článek a dneska mě to napadlo :D , už jste viděli ten novej film Tři mušketýři ? Jestli ne tak neváhejte a rozhodně se na něj koukněte je úplně boží:) hraje tam miláček Oralndo Bloom a sakra to tam sluší Loganu Lermanovi :D :D ale fakt ! Nebudu sem psát o čem ten film je asi všichni z vás aspoň trochu znají příběh o třech mušetýrech :) takže tady tenhle příběh je zdokonalenej a fakt se do něj vžijete;) Je to natočený podle zpracování románu Alexandra Dumase a tady je trailer:

Probuzená

17. listopadu 2011 v 16:14 | Debbie |  Škola noci♥
Jupííí už se tak těším na Vánoce :D :D já vím ejo jenom kvůli knize ale co už no :D :D takže sem dám opožděné info k 8. dílu Školy noci PROBUZENÁ
Zoey a Stark se navrátí do normálního světa, ze světa, kde byla uvězněna Zoeyinina duše. Ale vůbec se jim nechce do země, kde je pronásleduje Neferet a Kalona. A tak zůstavají na magickém ostrově, kde se cítí v bezpečí. Bohužel temnoty je čím dál tím víc, má větší sílu a chystá se rozdrtit příznivce Světla. A když se v Tulské Škole noci stane něco hrozného, tak už se Zoey se Starkem dále skrývat nemůžou. Zoey čeká velmi kruté probuzení!
Aspoň trošku jsem to přepsala abych to nekopírovala:) tak co na to říkáte?:))

Hroba měsíce a Song♫

6. listopadu 2011 v 15:27 | Debbie |  Oblíbené písničky♥
Čauvec všichni :D :D tak joo jsem malikno neaktivní ale to neznamená že se sem nechodím dívat ! :D :D, jinak děkuju moc za pochvalu dessu :** a navíc chci oznámit že toho mám teď až nad hlavu takže nevíím kdy napíšu další díly Hrozby měsíce, ale budu se snažit to udělat co nejdřív faakt! :)) možná můžu tak trochec prozradit o čem další díl bude:), hlavní hrdinka se po přemáhání přece jen dostane do školy noci, kde zjistí že kdyby na čele všech ostatních neviděla znamení, připadala by si jako v normálním životě i když trošku lepším normálním životě, s většinou noých upířích mláďat si padne do oka, akorát s jedným tajemným klukem si neví rady(ok možná trošku předbíhám) :D, nakonec jí ale sám odhalí co skrývá...no a dál to ještě jaksi promyšlený nemám :D ale je to stručně řečeno, bůhví co se jí ještě všechno stane žejo :D no a abych tady jenom tak nekecala přidám sem teď několik z mých oblýbených písniček ♥♥:)