Nemůžeš spát??

Chceš pusinku?:)Image Hosted by ImageShack.us

Hrozba měsíce 3/...(zatím nevím):D
Nasuadin sen : 7/7, dopsáno
Generace vlkodlaků: 23/30, dopsáno, nezveřejněno

Srpen 2011

Hrozba měsíce

29. srpna 2011 v 13:36 | Debbie |  Hrozba měsíce
1. kapitola

"Stěhovat se z Řecka do Ameriky může udělat jen kretén," zasyčela jsem, když moje ruce měli plno práce s házením různých věcí do kufru. Když už byl totálně plný, jen tak tak jsem ho zapnula.
"Pane bože, to je vopruz," vzdychla jsem a pobrala další tři velké kufry a hodila je před svůj pokoj, kde je následně ti velcí chlapi odnesli do dodávky.
"Jen doufám že se to do toho tvého letadla vejde," uslyšela jsem znovu horující mamku.
"Zlato, nechápu proč by se to tam vejít nemělo, místa je tam dost,"zabručel taťka. Protočila jsem oči. Opravdu, logika mých rodičů se nedá nazvat logikou, lidé se stěhují z kontinentu na kontinent klidně jenom v dodávce ještě menší než máme my a vejde se jim toho tam dost na to, aby jim to stačilo na přežití. Ale moji rodiče musí mít jak dodávku tak letadlo. Vyšla jsem z pokoje a seběhla kamenné světlé schody.
"Mami? Můžu ještě někam jít, že jo?" Nadzvihla jsem prosebně pravé obočí. Oba rodiče se na mě otočili.
"Do večera ať jsi zpátky," rozhodla posléze mamka a zase začala přemýšlet. "Měli jsme tenhle dům prodat za víc,..." A bla bla bla. Nedalo se to poslouchat, vážně nedalo ! Vyběhla jsem domovními dveřmi na třiceti stupňové počasí. Podívala jsem se na nebe, nebyla na něm ani znatelná šmouha, všude jenom nádherná modro-žlutá řecká obloha. Bylo mi jasné že se stmívalo, jelikož tuhle barvu má obloha jenom vždy v tu dobu když se zrovna stmívá. Pousmála jsem se, až vyrostu, vrátím se sem. Ano, mám to v plánu hned na prvním místě, druhé místo zabírá vejška tady a potom? To se ještě uvidí, ale na Atheros se chci dostat určitě. Čím jsem byla blíž centru Athén, tím větší bylo teplo. Z dálky už jsem ale viděla svojí oblíbenou restauraci. Zrychlila jsem, ulice na Allear Woud byla prázdná a menší postraní uličky zalité šerem. Nikdy jsem se do nich radši nedívala, ale teď najednou odjíždím a tak moje oči těkli do jedné z nich. Čekala jsem že bude vypadat jako v hororech. Tmavá bez živé duše, kromě pískotu krys, ale ne. Tady totiž nejsme v Americe, tahle ulička je sice trochu tmavší, ale v oknech domu se svítí a bliká televize, Z ničeho nic jsem se rozkašlala. Bylo to, jako kdyby jste vdechli cukr, který byl na borůvkové koblize a vy jste si nechtěně kousli s nadechnutím, takže veškerá chuť na ni, vyprchala. Hrozně mě to škrabalo a já se neubránila škaredému kašli. Až do té chvíle něž jsem se mohla volně nadechnout, jsem popošla pár metrů dopředu a srazila se s nějakých chlápkem.
"Pardon," zasípala jsem a na vteřinu se mu podívala do tváře v tu chvíli moje srdce vynechalo jeden úder. Ten chlap byl vysoký, v obličeji se šklebil a uhrančivé oči měl upřené na mě. Ale co bylo nejhorší, na čele jako přízrak zářilo safírově modré znamení, od něhož se táhli další spletité křivky. Chvíli jsme nic nedělali, ale nakonec, ukázal křivým prstem na moje čelo.
"Isméno Demetri, noc žádá tvých služeb, přijmi její dar a vyhov jí! Škola noci tě očekává!"
Měla jsem takový ten pocit, jako by mi po čele lezlo sto malinkatých pavoučků. Samozřejmě jsem se neopomenula ušklíbnou nad svým jménem. Věděla jsem co to znamená, věděla jsem, že do tý restaurace o pár metů dál v životě nevkročím, věděla jsem že si nesplním sny, nebo spíše sen. Atheros začal padat a nakonec se ztratil do husté šedavé mlhy. Čelo mě už svědit přestalo a já zjistila že stopař zdrhl. No vážně, jen tak do mě vrazí, ani se mi neomluví a pak zablekotá nějaký keci o noci a šup, těšilo mě. Bohužel mě nezapomněl označit. Zakroutila jsem hlavou a zamnula spánky. Potom jsem o kousek popošla, abych se viděla ve výloze a v ten den mi už po druhé srdce vynechalo jedno z jeho BUCH. Tušila jsem že mám na čele safírově modrý srpek, ale vidět to na vlastní oči je ještě horší. Najedou mě napadla optimistická myšlenka a já se usmála. Byla jsem totiž ráda, že jsem si dneska všechno sbalila, myslela jsem na to jak by muselo bejt divný balit svý věci s tímhle na hlavě. Potom mě napadlo, že bych měla zmizet než si mě někdo všimne a popravdě, po chvíli koukání na svůj odraz jsem tak i učinila.


Nová povídka:)

28. srpna 2011 v 13:51 | Debbie |  Škola noci♥
Jojo já vím že to nebudu stíhat ale začala jsem psát svoji povídku na typ školy noci :) takže tak :D :D

Bude se jmenovat Hrozba Měsíce a hlavní postava bude dívka jménem Isména Demetri, no eh jelikož už mám první kapitolu tak bych jí sem zítra ráda dala :) he tak to je zatím vše :D

Dream? :D :D

25. srpna 2011 v 10:39 | Debbie
Zdá se mi to nebo jsem něaká moc aktivní ? :D :D No jasný že jsem a vy nestačíte psát komenty, úplně jasný, takže když napíšu otázku...Jak se těšíte do školy? Zřejmě mi všichni určitě odepíšete :D :DNo dobrý tak si odpovím sama, já se netěším vůbec, teda asi trochu jo žejo :D :D no ale půjdu na Intr a tím pádem pro mě všchno končí, tím myslím vysedávání u komplu, jít s kámošema ven na prázka :D a co je nejhorší, všechny kámoše ztratííím :'(:'(:'( Je mi to tak lííítoo! :(( Ale co se dá dělat, když je někdo tak blbej a de na intr žejo :D :D, stejně v pátek pudem zakalit až přijedu...teda doufám :D :D jo jasný tohle vás nezajímá, já jen že už tady nebou přibejvat další články atd...:D :Dhlavně že vás to hodně zajímá, no nic takže se omlouvám Affs, ale zatím si mě nemažte :)), možná když přijedu v pátek z intru tak něco přidám a než odjedu tak taky :)))No dobrý už dokecávám ZDÁÁREC :D :D

Haa=D

24. srpna 2011 v 10:39 | Debbie
Tákže ehm jo mám piercing :D :D :Djuuhůů ale teda jako když mi teče sopel tak je to fakt zážitek :D :D :Dno dobrý ÚPLNĚ KRÁÁÁSNĚ KOMENTUJETE :D:D:D, a normálně tu povídku zřejmě nezveřejnim, protože jsem vlastně ještě pořádně Generaci nedopsala, teda ano dopsala, ale jsou tam takový pochybný nedopsaný věci(To je tak když píšete za dvě osoby a potom na jednu zapomenete :D :D)No takže bych to měla dát do pořádku, takže kapitol nebude 30, ale asi víc :)), teda tady jic bude víc, jelikož je jedna kapitola tady rozdělená na dvě tudíž jich tady mám víc než v bloku :D :Dtudíž jich mám 29, ale teď když budu dopisovat druhou postavu tak se mi to asi hezky zakulatí :D :D :D, možná jich poto bude dokonce 31 :D :D, no dobře dost těch keců:D jinak kdo chce pierc do nosu táák je to úúplně v pohodě ani to nebolí ;);) akorát ty sople :D :D :Dtak se zatím mějte :))))))páčko Debbie♥

Story

18. srpna 2011 v 15:20 | Debbie
Tak jsem tak nějak přemejšlela jestli mám začít psát nějakou další povídku, tentokrát třeba o škole noci nebo něčem takovým ... no ale pak jsem přišla na to že za dva tejdny nastupuju na intr a povídku bych MOŽNÁ dopsala ale nezveřejnila ( Stejně jako Generaci) Ale zase jsem si říkala jako že na tom intru nebudu mít co dělat, jelikož tam nemám notebook ani internet, což je pěkne v prdeli protože nebudu moct hrát RPG:((((( No ale to je vedlejší a tak jsem jakože tak nějak přemejšlela že bych tu povídku mohla začít psát:D :D,možná sem dokonce první kapitolu ještě zveřejním :D :D no tak se zatím mějte čauvéés ♥

Nasuadin sen - 7

11. srpna 2011 v 12:01 | Debbie |  FF-Nasuadin sen
Táákže mám tu poslední část ♥ :)

Song♫

10. srpna 2011 v 13:44 | Debbie
Tahle písnička mě prostě vždycky dostane !!Pictures of dragons♥

10. srpna 2011 v 13:25 | Debbie
Já vím už zase nějaký obrázky, ale ten první je prostě neskutečnej a ten další taky:D takže jsem je sem prostě dát MUSELA:)


Draci ♥

9. srpna 2011 v 16:07 | Debbie
Takže tady jsem něco zkomolila o dracích, jelikož už jsem neměla co dělat, stále čekám na ten nový dess, už je sice hotový ale já ho jaksi u sebe nemám :D :D no tak jsem si řekla že aspoŇ něco přidám k tématu :D


Co je to drak?
Draky asi známe všichni ať už jenom z mýt a legend nebo z literatury. Draků je více druhů, a liší se pojetím kultury a mýtů, Mnohé však mají společného. Snad každému se při slovu "Drak" vybaví veliký letající tvor chrlící oheň.
Drak je obecně mytologické stvoření, které má mnohdy magické nebo duchovní vlastnosti. Obecně draky můžeme charakterizovat jako obrovité a silné tvory pocházející z plazů. Představy a pojetí draků se u různých kultur liší co se týče vzhledu, schopností a vlastností.
Podoby draků jsou velmi rozmanité a v průběhu dějin procházeli mnoha změnami.Někteří draci mají jednu i více hlav, nejvyšší počet měl nejspíše Ládón - stohlavý drak z řecké mytologie. Čínští a japonští draci bývají spíše jednohlavý. Zabití draků se tvrdě trestalo, jelikož si někteří mysleli že draci jous hloupý a zlý tvorové, to ovšem není pravda.
V mnoha kulturách byli draci uctívaní jako zosobnění sil přírody a vesmíru, bývali moudří a dlouhověcí. Jak už jsem zmínili draci měli nadpřirozené a magické schopnosti. Často jsou spojování s dešti, studnami a řekami. Někdy dokonce měli schopnost mluvit lidskou řečí. Existují draci býložravý, ale většina je masožravá a některé skupiny dokonce lidožravé.

POMOC!!!

7. srpna 2011 v 22:25 | Debbie
Čau lidi potřebuju za bráchu :D sehnat NÁHRADU v RPG, jde o školu noci byli by jste Erebův syn, nic moc by jste nedělali, jenom si vymysleli jméno a kontrolovali nádvoří atd nic víc, možná se ještě bavili s mláďatama :D PROSÍÍM MOC kdo by mi chtěl pomoct ať mi napíše na berecna.5@seznam.cz .... budu mooooc ráda:)

Nuda a škaredý počasí xD

4. srpna 2011 v 13:42 | Debbie |  Kresby :D
Čaute lidi je tady mrtvo jak na hřbitově :D :D, no jinak já se doma táák nudím že si zase maluju jako malý děcko :D :D a tak jsem se rozhodla že sem něco dám (zase :D) no to první je film, určo ho znáte a i kdyby ne tak se na něj kouknite je ÚPLNĚ BOŽÍ A JÁ HO MILUJU ! :* No a jinak to druhý je hra :D, jinak asi taky dobrá ale dva roky stará :D a to poslední to byl pokus,,trochec npovedenej ale co, sem stejně nikdo nechodí :D :D a to počasí co je venku mě pěkně sere, i když dneska to ještě de, ale zase má pršet. Tak jo fajn mám ráda déšť a nesnáším horka ale kdyby bylo aspoň teplo( ne moc zase:D) a krapet zataženo, sem tam by zasvítilo tak by mi to vyhovovalo, protože chodit ven v dešti je pěkná nuda! xD :D =D No tak já už dokecám a tady to je =D :