Nemůžeš spát??

Chceš pusinku?:)Image Hosted by ImageShack.us

Hrozba měsíce 3/...(zatím nevím):D
Nasuadin sen : 7/7, dopsáno
Generace vlkodlaků: 23/30, dopsáno, nezveřejněno

Červenec 2011

Ku...!!(Nejsem sprostá =D)

29. července 2011 v 11:31 | Debbie
Lidiii, mě nejdou psát komenty!!! Takže když píšu sbéčkám na blog tak to nemůžou vědět, protože mi to napíše - Špatný součet...nebno tak něco a já nevíc co tomu je..!! TÁÁÁŽKE JESTLI NÁÁÁHODOU NĚJAKÝ SBÉ NAVŠTÍVÍ MŮJ BLOG TÁÁK SE HROZNĚĚ MOOC OMLOUVÁM ALE JÁ ZA NIC NEMŮŮŽU!!:///

Novej Dess

29. července 2011 v 9:38 | Debbie

Čaute lidi tak bude novej design, i když nevím přesně kdy bude kompletně daný sem, ale kdo si počká ten se dočká :D:D, jinak dneska jedu s kámoškou nakupovat, teda ona jede na nehty, mě je mamka nepovolila... !:/ No ale co aspoň si zajdu do nějakejch obchodů...chci takovej krásnej černej svetřík a volný tričko♥ docela se těším =D podle mýho snu by to mělo vypovídat o beztarostnym dnu =) nebo tak nějak tak se zatím mějte =)

Výpomoc?=D

28. července 2011 v 20:06 | Debbie
Čaute, narazila jsem na RPG školu kouzel a adminka tam potřebuje pomoct, takže kdo by byl ochotný se zaregistrovat, nebo pomoc stejně jako já, koukněte SEM =), jinak kdo by se chtěl přihlásit do RPG Školy noci bude to fajn, kdyžtak klikňete SEM a nahoře vlevo je velkým písmenem Registrace;):)

Omluva:/

28. července 2011 v 18:59 | Debbie
Hrooozně moc se omlouvám Sbééčka a taky vy(myslím ty co to tady navštívili v mé nepřítomnosti=D) No vysvětlení je jednoduché, po velké bouřce nám přestal fungovat net:/// takže tímto se omlouvám:D nemohla jsem s tím nic dělat. A byla jsem pěkně nedočkavá kdy už mi zase pude!! Jsou to muka bez netu ani krok =D, zvlášť když hrajete RPG a potom najednou...blbá bouřka a všechno v ......=D no tak se zatím mějte pááčko=)

Prsk :D

7. července 2011 v 10:33 | Debbie
Páááni vy tak nádherně komentujete ty články!! :D :D Ne v poho já to chápu noo:D, tak dneska prišel ten den kdy mě rodiče chtěli vytáhnou na zámek v Jaroměřicích, samozřejmě se jim to nepovedlo, a vedly zase trochu keci!:/ Ale já můžu bejt šťastná, protože jsem tady a mám celej komp pro sebe:), jinak dneska zase půjdu běhat, takže vlastně úplně celej den tady taky nebudu, a oni až přijedou tak se sem nafaří sestra:// Tak drahouši (nevím jací ale neva:D), já si to tady do té doby musím užít, dneska ještě nějaké články přidám:) a když se vás asi zeptám jak dneska budete trávit další volný den,...eh ne.. to je k ničemu:D, jinak kdyby nááhodou někdo zavadil o konec tohohle článku tak se může přihlásit do RPG, chtělo by to tam oživit:) Kouknite SEM. No tak se zatím mějte( nevím kdo :D) ČŮůs♥

Trochec pozdě:D

7. července 2011 v 0:23 | Debbie
Hrozně se mi chce spát, ale nějak se odtud nemůžu odtrhnou, no nic, to jen tak pro oznámení:D:D tak se mějte spáči:))

A co dál ...:)?

6. července 2011 v 11:05 | Debbie
Jinak tak všelijak jak se nudím, tak doma mám poslední dvě knihy Darrena Shana, už jsem je četla pětkrát a na začáktu prázdnin jsem se rozhodla si je přečíst po 6. Ani nevíte jaká je to nuda :D. Ale pořád se mi u toho chce brečet:(:D. No a co vy? Čtete radši něco nebo se spíš válíte u komplu nebo se vydáváte venku na pospas slunečním paprskům?:)) No nic proti těm bláznům co se opalujou, ale mě po vždycky strašně špatně už jen na slunku a ještě k tomu se opalovat :D:D. Já jsem radši ve stínu(když už vyjdu ven) a čtu si:D, že jdu dneska běhat to je vyjímka, spíš běhám když je zataženo a ne v tomhle, pro mě odstrašujícím počasí:))) A co teda vy? Máte v plánu jet s rodiči k moři nebo s kámošema pod stan?:))) To druhé jen tak náhodou mám v plánu já:D. A nebo budete celý prázdniny doma u televize či PC pařit nějakou hru? :)) Napište do komentůů, zatím pááčko váš Debbík:)

Prázdniny v mém podání:)

6. července 2011 v 10:53 | Debbie
Čaute lidičky:) tak jak pak trávíte prázdniny co? Já jsem si teď užívala 4 dny samoty s kámoškou u nás doma, poslední den, tudíž včera jsem uklidila celej barák, ale stejně našli následky. Jako třeba papír od cigaret a vajgly :D. Vyzvídali jestli kouřím, ale mamka mi oznámila že to stejně ví. Stejně se na to potom ptala dál :D. Pardon tomu, kdo nesnáší kuřáky. U nás v rodině nekouří ani mamka ani taťka a dokonce ani ségra.. jenom děda a já:D, potom možná ještě náký příbuzenstvo, ale to je vedlejší. Jinak dnes je nádhernej den co??:)) Co máte v plánu na dnešek dělat??:)) Já se budu poflakovat u RPG a možná půjdu ven adneska mám v plánu taky jít běhat, uvidím jak se to vyvine:)). No jinak se o prázdninách nikam nechystám, jak už asi víte s rodičema jsem nikam nejela a radši kalila :D. Ale teď mě chcou vytáhnout na jednodení výlet:/...budu to muset nějak přečkat :D. No tak povídejte kam se chystáte vy??:))


Krásnej obrázek:):D

3. července 2011 v 17:20 | Debbie
Našla jsem to a nemohla jsem se na to vinadívat:D:) bohužel tady se nehejbe:( ale stejně je nádhernej:)Zamilovaný *5186*


Nová povídka?

1. července 2011 v 17:36 | Debbie
No lidi tak asi začnu psát novou povídku...jenže nevím o čem by měla asi bejt...poradíte mi?:))