Nemůžeš spát??

Chceš pusinku?:)Image Hosted by ImageShack.us

Hrozba měsíce 3/...(zatím nevím):D
Nasuadin sen : 7/7, dopsáno
Generace vlkodlaků: 23/30, dopsáno, nezveřejněno

Červen 2011

Zase čekání:(

26. června 2011 v 14:09 | Debbie |  Škola noci♥
Tak jsem dneska dočetla Školu noci - 7, Vyhořelou a nemůžu se dočkat na další díl. Bohužel ten vyjde až 5.12 2011, co je teda pro mě fakt blbá zpráva!! Přece nemůžu čekat!:( No bůhví jak to bude dál, jinak je tady něco málo k Osmému dílu Školy noci... Bude se jmenovat awakened, neboli probuzená.
Neferet, kterou Upírská rada zbavila obvinění, se vrací na své místo Velekněžky ve Škole noci v Tulse, a přísahá Zoey pomstu. Její nesmrtelný partner Kalona je v jejím područí jen jednou ze zbraní, kterou hodlá proti Zoey použít. Ale Zoey našla na ostrově Skye útočiště a královna Sgiach ji připravuje na roli své nástupkyně. Bude super být královnou, no ne?Proč by se měla vracet do Tulsy? Heath je pryč, a Zoey už nikdy nebude taková, jakopřed tím - a ani její vztah s super-sexy-bojovníkem a strážcem Starkem nemusí být navždy stejný ...
A co Stevie Rae a Rephaim? Krakoun odmítá stát proti Stevie Rae, ale má snad na výběr, pokud v celém širém světě, včetně Zoey, není nikdo, kdo by jejich vztah schvaloval? Zradí svého otce, nebo srdce?
Já teda vztah Steave Rae a Rephaima schvaluju:D, dyť se k sobě tak hodíjou a podle mě když bude Rephaim hodnej tak se z něj stane ten krásnej kluk, kterej byl v tý fontánce - což byl vlastně von:D:)
Inheritance(Dědictví)

22. června 2011 v 15:32 | Debbie |  Eragon, Eldest, Brisingr
Ha tak jsem našla někoho kdo Inheritance přeložil stejně jako já:D já říkala že Dědictví je hezčí nez Odkaz. No takže jak už jsem jednou psala, v Americe bude první vydání 8. listopadu 2011, Nakladatelství Fragment chystá vydání v ČR v první polovině roku 2012. Našla jsem i úryvek z knihy...tak tady je:)(V cč.) Snad je to ta správná kapitola;)

Téma týdne - Magie

20. června 2011 v 17:18 | Debbie
Jsou lidé, kteří na slově Magie najdou jenom to špatné, ale jsou i lidé, kteří pod pojmem Magie, vidí dobro. Já vám nevím ale podle mého bych to na dobro a zlo moc nerozdělovala. Jakou Magii si člověk vybere to je jenom na něm. Existuje samozřejmě další skupina lidí, kteří na Magii vůbec nevěří. Někdo si ovšem myslí že pod určitými jevy nestojí Magie, ale chemie a fyzika, což je podle mě blbost.
Magii nemůže ovládat kde kdo, musíte mít jasný cíl, co by jste asi tak s pomocí magie prováděli, zde to také někdo rozděluje na magii zlou a dobrou. Musíme ovládat schopnosti, které si vybýrají nás a ne my je. Samozřejmě musíme na něco takového jako je Magie věřit. Lidé, kteří ovládnou tyto schopnosti si pak můžou říkat mágové. Ovšem proč si nadpřirozené schopnosti vybýrají zlé lidi k tomu aby ničili co můžou, to nikdo neví. A ten kdo chce mermomocí magii ovládat, podle měnedopadne špatně:)
Já vím je to krátký, ale neměla jsem co dělat:D ale zase abych o tom napsala víc než mám se mi zrovna nechtělo:D

Nasuadin sen část 6.

20. června 2011 v 16:51 | Debbie |  FF-Nasuadin sen
Tak po dlouhátánské době jsem se přemluvila a je to tady:D Jiank oznamuju že 7. část bude poslední:)

Zase nějaké obrázky:)

19. června 2011 v 15:01 | Debbie |  Eragon, Eldest, Brisingr
Safira a Trn
Safira a Glaedr
Safira a Eragon
Diplom pro Violet ♪

18. června 2011 v 15:36 | Debbie


Doufám že se ti bude líbít, nemám s tím moc zkušeností:):D

Eragon a Safira 4x:)

17. června 2011 v 18:01 | Debbie |  Eragon, Eldest, Brisingr
Ahoj lidi..jo já vím už zase tady vopruzuju:D...ale jen jsem našla tyhle obrrázky a nevěděla jsem kterej z nich sem dát, tak sem dávám všechny tři:)
Tak nakonec jsou 4:) tak co kterej je nejhezčí teď?:)

RPG

16. června 2011 v 19:47 | Debbie
Ahoj lidi, jojo, nechodíte sem a já tu nebyla příde mi aspoň rok, ale nebojte tak dlouho to nebylo:D:D, to víte rešíme teď ve škole samí důležitý věci ale určitě sem dám Nasuadin sen;);)...někdy...jinak hraju RPG o škole noci(kdo četl knihy škol noci od P.c Castový a Kristin Castový, tak ví o co jde URČITĚ SE PODÍVEJTE SEM...a zkuste si vytvořit profil je to fakt bomba...a když nás bude víc, myslím že to bude už jen lepší. Nebo to zkuste taky TADY:).Tak já se zatím loučím páá...Debbie:)