Nemůžeš spát??

Chceš pusinku?:)Image Hosted by ImageShack.us

Hrozba měsíce 3/...(zatím nevím):D
Nasuadin sen : 7/7, dopsáno
Generace vlkodlaků: 23/30, dopsáno, nezveřejněno

23. kapitola 2. část

18. února 2011 v 19:18 | Debbie |  Generace Vlkodlaků(můj příběh)
No nekomentujete no...a mrzí mě to, ale co s tím nadělám:)):( Jinak oznamuju že bude asi novej dess, doufám v to no:))"Hele, šestá a sedmá je s námi," vyhrkl najednou.
"Kdo?"
"Šestá a sedmá cela, to víš někomu to řekl Rod a Rayen, Yvonne to vykecala hlavně ženskejm, však to znáš jaký jsou ženský drbny," uchechtl se. "A potom…náš tajnej kroužek, je tady." Rukou ukázal vedle sebe na zeď a mírně na ni zaklepal. Z druhé strany se ozývalo mírné praskání a jak pěst prorazila tři palce širokou díru, vyletěli všechny kousky zdiva k nám do cely. Pak se pěst rozevřela a nevrle
zamávala.
"Tohle je Doil Evarth," řekl Kyle zatímco sbíral všechny kousky zdi.
"Ahoj já jsem Thomas," zahučel jsem do díry a potřásl si s Doilem rukou. Je tady tolik nových lidí že se opravdu divím tomu části mozku, který si je všechny pamatuje. Z druhé strany dolehl k mým uším pozdrav asi pěti lidí. Udiveně jsem nadzdvihl obočí. Kyle jen zakroutil hlavou a začal vysvětlovat. "Hej, kluci, tady Thomas potřebuje pomoct…" Dál jsem radši neposlouchal i když přemlouvání Kyleovi šlo výborně. Všech pět samozřejmě souhlasilo.(Jak jinak, když se o to postaral můj bláznivý spoluvězeň). Hromada zdiva byla větší než jsem si myslel a Kyle půlku toho hodil do vedlejší cely. V tu chvíli jsem se na to díval víc než nechápavě. Potom Kyle zbylé kousky vzal a natlačil je zpátky do díry, jak mi došlo Doil z druhé tlačil ty svoje. Pár kousků odpadlo a já se vážně divil že to drží. Ale o hodinu později nám přinesli jídlo a Kyle to polil trochou vody. Ani nevím proč, ale až teď jsem si uvědomil že mám hlad jako vlk a pustil jsem se do chleba s nějakou pochybnou polévkou a pohárek vody jsem vypil na dva hlty.
"Dneska se snídaně opozdila kvůli té popravě," vysvětlil mi Kyle s plnou pusou a já musel vynakládat velkou snahu nevyprsknout smíchy, protože u toho vypadal velmi vtipně. Po chvíli, když jsme dojedli, jsem se mu přiznal že to jídlo vážně není špatný.
"Co bude dál?" zeptal se náhle Kyle. Zamyslel jsem se co tím asi myslí.
"Po bitvě," upřesnil. Povzdechl jsem si a rukou prohrábl vlasy."Těžko říct,"
"Podle mého rozhodně nic neztratíme, když půjdeme do bitvy proti Kennedall a spol." Promluvil."Je to jen prostá otázka. Rozhodni se, buď zemřeš s oprátkou na krku nebo zahyneš ve válce za spravedlivost ." Vážně se čím dál víc podobal dospělému a můj obdiv k němu stále rostl. V protější cele všichni uznale přikývli
"Zítra se chystá moje poprava a jestli Chritopher nedorazí v čas, boje se těžko zúčastním," zamračil jsem se.
"Cs, jéje, do zejtra času," mávl Kyle ledabyle rukou a snažil se o uklidňující tón.
"To jo," povzdechlo si moje svědomí, smířené s tím, ať už to dopadne jakkoli. Právě teď jsem si vzpomněl na ty dvě určité osoby. Lehl jsem si do sena a rukou podepřel hlavu. "Takže, kdo je Nicolas a Suren?"
Smutně se usmál." Jak už víš, jsou to synové Admonse…dvojčata," poznamenal zachmuřeně. "Oba se narodili tady, ve staré opuštěné chalupě, kde prožili své dětství. Vypráví se že Nicolas odešel, po velmi krvavé hádce se Surenem. Když se vrátil, přinesl si s sebou nečekanou návštěvu. Dívku, se zvláštním pohledem a zvykami, které nic neušlo. Na pohled vynikající partnerka. Suren ji neměl rád. Už dávno se odstěhoval z jejich domu pryč, ale když se údajně Kennedall dostala do královských komnat a zabila krále, zavřela ho spolu se Surenem, do vězení. Od té doby se Nicolas od Knennedall neodloučil. Skoro to vypadá jako že bez sebe nedokážou
žít, celá tahle země je divná a já se těším až se vrátím ke své rodině," odkašlal si. "Nikdo neví že jejich otec je vlkodlakem. Je to velmi složité.
"Nechápu to…kde je jejich matka a co Chrostopher?...a…"
"Tohle já nevím, na to se musíš zeptat samotného Admonse, jinak Kennedall zde upravila zdejší zákony velmi vehementně a nechybělo málo a rozpustila by se válka. Suren ale zdejší lid přesvědčil aby jí to neusnadňoval a jak se všechny zákony a pravidla změnily, zdejší lidé se ve strachu začali přizpůsobovat. Kdo neposlechl byl popraven."
"Nebylo možné, aby všichni s novými zákony souhlasili, proto je tady tolik vězňů, když zavřela Surena, už nebyl nikdo, kdo by uklidňoval lid a ona se zmocnila veškeré vlády v této zemi. Zvláštní že jsou oba skoro stejně starý jako my."
To mne podivilo ještě víc. "Jak to?"
"To nevím, zřejmě stárnou pomaleji. Zní to bláznivě co?"
"Trochu," zasmál jsem se. Jak je možný, že toho tolik víš?"
"Hodně toho vím od Roda a zdejších přátel, ale u nás doma se o této zemi mluvilo docela často, takže se není čemu divit."
"Ty nejsi z téhle země?"
"Ne," zasmál se. "Můj domov je v Lorazmu, který leží necelé tři míle odtud."
Ucítil jsem záchvěv smutku který se z něj linul při zmínce o domově.
"Zřejmě už se tam víckrát nevrátím," povzdychl si a to bylo poprvý
co se z něj vyplavila všechna radost. "Dost slov o
tomhle prokletém místě." Ukončil náš rozhovor a oba jsme v tichosti začali uvažovat nad vlastními myšlenkami. Já si aspoň mohl všechno pečlivě urovnat v hlavě.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Puppi Puppi | Web | 18. února 2011 v 20:26 | Reagovat

Moc hezká kapitolka.. :-)

2 Ebi Malfoyová Ebi Malfoyová | E-mail | Web | 19. února 2011 v 8:37 | Reagovat

Ahojky, psala jsi mi, že chceš vyměnit ikonku. Vyměním ráda. Tu tvoji na blogu už mám, tak si prosím dej na blog tu mou.

Mé ikonky najdeš tady. Tak si nějakou vyber:
superstarkonvickova.blog.cz/1011/chces-vymenit-ikonku

3 Špindíííra=D Špindíííra=D | 19. února 2011 v 16:23 | Reagovat

Supeeeer mumííínkuuu :-D  :-)  :-)  ;-) ;-)  :-)

4 Ebi Malfoyová Ebi Malfoyová | Web | 19. února 2011 v 17:14 | Reagovat

Díky za varování. Víš o tom, že když píšeš komentáře, tak tam máš špatnou adresu blogu?
Místo debbieswolfman.blog.cz tam máš debbieswolman.blog.cz

5 Špindíraa=D Špindíraa=D | 20. února 2011 v 15:12 | Reagovat

Míšiiic hezkeeej desiing :-)  :-)  ;-)  ;-)  ;-)

6 debbieswolfman debbieswolfman | Web | 20. února 2011 v 19:09 | Reagovat

[5]: Díky moc zásluhou carzy.DE.BILL :))

7 Jaja Jaja | Web | 28. září 2011 v 17:32 | Reagovat

Zatiaľ to je úžasné a určite bude aj úžasnejšie =)
Škoda že nemáš čas písať :-(

8 Seléna Seléna | Web | 24. dubna 2013 v 10:54 | Reagovat

Jako wow wow wow, co mužu říct? dokonalé? užasné? ani za nic. je to mnohem lepší, škoda jen že si už přes dva roky nic nenapsala nedokončila, tahle povídka je opravdu dokonalá a je škoda, že už nepíšeš dále..rozhodně stojí za to..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama