Nemůžeš spát??

Chceš pusinku?:)Image Hosted by ImageShack.us

Hrozba měsíce 3/...(zatím nevím):D
Nasuadin sen : 7/7, dopsáno
Generace vlkodlaků: 23/30, dopsáno, nezveřejněno

18. kapitola

7. února 2011 v 15:39 | Debbie |  Generace Vlkodlaků(můj příběh)
Doprčic..musela jsem tuhle kapitolu smazat a znovu ji přidat měla jsem tam podstatný chyby a tím jsem smazala vaše komentáře...mrzí mě to no...ale doufám že mi to okomentujete znova:)))


Otevřel jsem oči. Nebylo ráno, jak jsem předpokládal, ale spíš velmi brzo ráno. Oblečení ještě ani od hustého deště neuschlo. Věděl jsem že do rána už neusnu a tak jsem si pomalu sundával kousek po kousku. Potom jsem se šel osprchovat a vynakládal jsem spoustu práce s tím zastavit tekoucí vodu, otevřít sprchový kout a vejít do chladnějšího ovzduší naší koupelny. Usušil jsem se a oblékl si tričko a šortky, vlezl si do postele.(Předtím jsem se totiž probudil v křesle). Nezavřel jsem oči a nepokoušel se usnout. V hlavě totiž tenká stěna propustila myšlenky, které jsem mohl v klidu řešit. Přehrával jsem si scénu s Panem Admonsem …"Měl by jsi jít domů a promyslet si to všechno, třeba se i soustředit na nějakého člena rodiny a náhodně se může stát že objevíš svou schopnost."
Objevit schopnost. To teď bylo prioritou. Soustředit se na rodinu. V tomto případě by mi mohla pomoct jedině Rose. A tak jsem si začal vybavovat její kudrnaté vlasy, barvu očí, jak je vysoká… Najednou jsem uviděl skleničku s rozlitým mlékem a jak skvrnu od mléka někdo stírá hadrem. Poznal jsem podlahu v kuchyni, jako kdybych sešel dolů a živě to spatřil. Potom jsem slyšel pár nadávek a uviděl znovu hadr, jak stírá zbytky mléka. Po nějaké chvíli jsem si připadal jako bych se vrátil zpět do postele a nic se nestalo.
Posadil jsem se. Co to bylo? Rád bych i sobě na tuhle otázku odpověděl. Je možné že jsem usnul a zdál se mi sen? No možné to být vlastně mohlo a já to po pár minutách nechal plavat a začal se znovu soustředit na mojí malou sestru. Moje nejoblíbenější tričko, světle modré s žlutým vzorem, bylo potřísněné čímsi červeným. Krev? Ne, můj prst sáhl do červeného puntíku čehosi a já ho olízl - rajče. Potom znovu nadávky. Seděl jsem v posteli a hlavou mi projela tupá bolest. Srdce mi tlouklo až jsem myslel že se z těch žil a tepen utrhne. Tak tohle rozhodně sen nebyl. "Co to se mnou sakra je?" zašeptal jsem. Nikdo mi neodpověděl, ale já přesto čekal odpověď a pak mi poradil můj instinkt - schopnost?
Do svítání jsem bezmyšlenkovitě ležel v posteli a zpíval si potichu úseky písní, které mám rád. Bylo právě za tři minuty půl deváté, když jsem uslyšel tiché kroky, které podle všeho patřily mamce a teď už scházely schody. Zvednul jsem se a vyslekl
si tričko s šortky. Místo nich jsem na sebe hodil černé džíny a světle modré tričko se žlutým vzorem. Učesal jsem si vlasy a teprve pak si všiml že jsem si vzal právě TOHLE tričko. Pár minut jsem nad tím přemýšlel, ale pak mi došlo že už se vážně chovám jako blázen a pro sebe jsem se usmál. Za chvíli už jsem byl na cestě do kuchyně. Mamka si mě zvědavě prohlédla a pak uznale řekla: " Dobré ráno, musím teda říct, že dnes ti to opravdu sluší." Trochu jsem se začervenal a jen jsem kývl že děkuju.
"Jdeš na rande?" dodala až moc rychle, než abych si nevšiml nedočkavosti, která z ní vyzařovala. Vykulil jsem na ni oči. "Ne mami, nejdu na rande, ale vlastně jsem ti chtěl říct že spíme s Mattem v jejich … chatě a tak trochu jsem doufal že mi to dovolíš." Nedokázal jsem skrýt zaváhání. Zasmála se a pak mi podala housku a sýr. Vzal jsem si je a začal sýr rozpatlávat prstem na housku. "Takže? Mami?...," dožadoval jsem se.
"Domluv se s tátou" Otráveně
jsem zakoulel očima. Vařila se ve mně krev vždycky když tohle řekla, bylo to pro mě otravný a zvenku to na mně bylo asi dost vidět, jelikož jsem se tvářil dost znechuceně. Vzdychla když mě viděla, ale už nic neříkala. S trochou zoufalosti jsem si sedl za stůl a začal jíst. Nevšiml jsem si jak se vše odehrálo, ale já měl pocit že už jsem to jednou zažil. Rána padající sklenky. Za chvíli
ozývající se mamčiny nadávky. Koukl jsem na zem a uviděl rozlité mléko. Bylo to jako
Dejavu , ale přesto se to lišilo. Hrklo ve mně, když jsem si uvědomil, že to samé jsem viděl v posteli. Mamka rychle vzala hadr a utřela zbytky mléka.
"Rose! Nemůžeš dávat pozor?" řekla a mě se v krku vytvořil knedlík. Rose? Ohlédl jsem se. Rose za mnou stála, ve tváři omluvný výraz, ale při tom stejně nevinný, jako vždycky. Nepřestával jsem panikařit a v tom všem jsem se ani nedokázal zvednout
od stolu. Rose si sedla naproti mně a chystala se kousnout do něčeho červeného, když to gesto udělala, sevřel se mi žaludek strachem, protože to rajče, jak mi došlo, prasklo na jiné straně a potřísnilo svým objemem mé tričko.
"Ježiš Rose, to nemůžeš ani na chvíli být opatrná?!" Zakřičel jsem. Aniž bych si to uvědomil, najel jsem na jednu z těch všech skvrn a rychle si prst olízl a snažil se svoje tričko vyčistit. Konečně jsem dokázal vstát a utíkat nahoru do koupelny. Celý zpocený jsem si sedl na zem
a  zhluboka se nadechoval. Ruce se mi třásly a bylo mi na zvracení. Chytl jsem nejbližší ručník a utřel si čelo od studeného potu. Chtělo se mi brečet, jenže než moje zoufalé slzy mohly utéct na bledé, bezvýrazné tváře, otevřeli se dveře a v nich stál taťka. Díval se na mě velmi zmateně a po pár chvílích řekl, že nevypadám vůbec dobře. Já jen zoufale přikývl a v tu chvíli jsem vůbec nezpozoroval že kráčím chodbou, s taťkou po boku, k mému pokoji. Položil mne na postel, potom někam odešel a za chvíli pár minut se vrátil s ledově mokrým kapesníkem a přiložil mi ho na čelo, pořád zkrápěné potem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kiki Kiki | Web | 7. února 2011 v 15:41 | Reagovat

Ahoj nechceš spřátelit..stačí napsat do komentu Kiki

2 Špindíra :D Špindíra :D | 7. února 2011 v 15:47 | Reagovat

Už po druhýý :-D  :-D  :-D jako tahleee SUPEEER ;-)  ;-)  ;-)  :-) ...a chtělo by to dalšíííí a další a furttt ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  :-)

3 Debbie Debbie | Web | 7. února 2011 v 15:57 | Reagovat

[2]: Děkuji ti kiku :-)

4 Kiki Kiki | Web | 7. února 2011 v 17:59 | Reagovat

Debbie máš u mně diplom jen potřebuji vědět co na něj chceš..napiš mi pak do komentu dik SB Kiki

5 Isa Isa | Web | 7. února 2011 v 19:40 | Reagovat

Díky, ty máš taky moc hezký blog. :-)

6 Puppi Puppi | Web | 7. února 2011 v 20:49 | Reagovat

Skvělé :-)

7 Vea Bazisey Vea Bazisey | Web | 7. února 2011 v 21:04 | Reagovat

Hmm, hezká kapitola, ale jelikož absolutně nevím o co go, jdu si přečíst i předchozí kapči. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama