Nemůžeš spát??

Chceš pusinku?:)Image Hosted by ImageShack.us

Hrozba měsíce 3/...(zatím nevím):D
Nasuadin sen : 7/7, dopsáno
Generace vlkodlaků: 23/30, dopsáno, nezveřejněno

Říjen 2010

I love Garrett Hedlund

25. října 2010 v 18:27 | Debbie
Nevím jak vám ale mě se nejvíc líbil v Eragonovi s tmavo-hnědejma vlasama, i když ve four brothers vůbec není k zahozeníí:)
Murthagmurthag

hedlundgarrett

Jack
held.
four
jack
Tak kterej obrázek je nejhezčí??:)

Fun Fiction - D.S

24. října 2010 v 19:06 | Debbie |  Darren Shan-FF
Píípíííp, Darrene! Hned sem pojď. Darrenovi právě příšla smska od Harkata.
Lenivě odepíše a začne se převalovat sem a tam ve své síti. Kam mám jít??
Odpověď přijde nezvykle rychle na to, že jí píše lidička. Do síně Khledona Lurta přece!
Dál už se Darren na nic neptal za prví, ví že kdyby se vymlouval, nic by z toho neměl, Harkat by ho zavalil smskami
a jemu by se jako vždy mobil zaseknul a nešel ani vypnout ani cokoli jiného, a za druhé neměl kredit- zase!!!
Vydal se tedy Upíří horou k rozsáhlé jeskyni a když vešel u jednoho stolu zahlédl Sebu a za ním Gavnera, Lartena, Kurdu a Vaneze jako by se o něco přeli, v koutu seděl Harkat a tiše je poslouchal.
Darren si povzdechl a vydal se k tomu veselému stolu, když ho spatřili všichni radostně vykřikli " No slááva! , už jsme mysleli že nepříjdeš!!" V této společnosti byl sice Darren rád , ale jen když to stálo za to.
"Takže pánové, když jsme se tu tak hezky sešli" pronesl Vanez
"mužeme začít." Darren se ušklíbl a strkl pana Hroozleyho do žebra " S čím?"
"Mladý Darren Shane" řekl Vanez jelikož mu neutekl dotaz. "Jsme tu proto abychom" schválně počkal aby to vyznělo nesmírně napínavě " abychom se navzájem obrali o prachy" všichni kromě Lartena souhlasně začali bušit do stolu pěstmi. Darren se zachechtal, měl rád hazard mezi upíry.
"Fajn a co budeme hrát?" zeptal se pobavený Darren Lartenovou náladou.
Kurda vyhrkl : "Pršíí!!!Pršíí!!"
Larten se nechápavě rozhlédl : "Jak to víš?" V upíří hoře totiž nebyli okna ani nic podobného v tomto smyslu. Všichni se hned málem váleli pod stolem nad Lartenovou dnešní neschopností. Vanez přes nádechy vysvětlil : "Prší je hra ó velký Pane Hroozleyi" Lartenovi se objevil ruměnec a sklopil hlavu.
"No dobře dobře konec blbostí už chci začít" prohlásí nadšeně Gavner. Vanez vytáhne dvouhlavé hrací karty a mimořádně profesionálně je zamíchá a pak je rozdá, každému po šesti kartách, ať si prý pořádně zahrajou. Nikdo se nedohaduje o pravidla hry , každej je umí sice trochu jinak ale když jim Gavner
vysvětlí jak se to správně hraje všichni se shodnou že žádné dvojky trojky apod. nebudou vynechávat ze hry a že pojedou podle hodinových ručiček. A tak začíná Gavner který je tak moc natěšený že se vrtí na dřevené lavici jako malé dítě. Prvně dá na stůl částku o kterou se hraje, v tomhle případě 50 kč a na žaludového spodka dá žaludovou osmu. Po něm je na řadě Kurda,
Zamyšleně hledí do karet a samým přemýšlením se mu udělá na čele malá vráska, po chvíli na dvě karty hodí srdcovou osmu, hned po něm hraje Darren a nastaví na Pana Hroozleyho sedmu, ovšem že je na to Larten připravený a nejvíc to schytá Hartkat, který si musí vzít čtyři karty, ale rozhodně se nevzdává.
Ještě po dvou dalších kolech se nakonec první zbaví karet
Kurda zapeklitě se usměje když si bere ode všech 50kč. Další hru vyhrává zase Kurda a všem se na čele raší pot a je na nich vidět jak moc jim je líto 100 koruny , zvýšili totiž částku. Třetí hra je dost na nervi, ani Gavner se už radostně nehuhňá a když poslední kartou zakončí Kurda třetí hru všichni se na něj zlostně podívají.
V očích se mu najednou objeví strach, rychle shrábne prachy a chce vystartovat pryč od stolu, to se mu ovšem nevyplatí, protože na něj skočí hrůzostrašný Pan Hroozley a na něj skočí Gavner
s Harkatem
a mlátí se hlava nehlava. Darren s Vanezem nadšeně pokřikují něco v tom smyslu jako : "Jen do něj" a "Nandejte mu to!"
Ostatní v síni nevěřícně kroutí hlavou - hlavně Mika ver Leth který k tomu dodá ještě uražené "Cs" a odejde do svých komnat. Když se konečně rvačka uklidní a Gavner, Harkat i Pan Hrozley mávají nejen penězmi které prohráli, ale také dvěma kartami, které Kurdovi vypadli z rukávu hábitu.
"Ty zrádče" osopí se na Kurdu Vanez. "Podváděl jsi!"
Kurda s fialovým monoklem se pyšně postaví a řekne pevným hlasem : "Ale že jste to fakt poznali co?? Kdyby jste uměli prohrávat jako tady Darren, nikdy by jste se to nedozvěděli a byli by jste pořád tak blbý že ani Gavner sedící
vedle mě nevidí jak to vlastně dělám." Pohodí hlavou a vyjde z místnosti.

Darren se toulá po upíří hoře aniž by věděl kam jde, ale osud ho zavede do jídelní síně. Nikdo tam není až na jednu osobu skučící ve tmě. Potichu se připlíží blíž a nevěří svým očím - Kurda brečí!
"Kurdo?" zeptá se nejistě a skoro - kníže k němu zvedne hlavu. Oči má rudé a tváře mokré, poté co si Darren všimne že drží v ruce půllitr piva.
"Jéé…škyt…Darrrrrenku…škyt…co ty tadyy jsi?" Darren se musí usmát jak je Kurda zábavný a vytáhne ho do židle.
"Proč brečíš?" zeptá se jemně.
"Pžáátelé na mě kašlou…na koho?co?...čtvtej pád…hahaha" začne se chechtat, ale za chvíli umlkne a vystřídá ho srdcervoucí pláč.
"Kurdo nekašlou…slyšíš?"
"Ale kašlou…já to vím…cejtim to…škyt"
Darrenovi je ho líto ale když uslyší smích, který rozhodně nepatří
Kurdovi, zmateně se rozhlédne a za ním stojí Vanez.
"To si ze mě děláš prdel Kurdíčku že si vyléváš srdíčko Darrenkovi…hahaha"
"Drž hubu" odpálkuje ho Darren a dodá : "Copak nevidíš jak mu je?"
Vanez se trochu zklidní a sehne se ke Kurdovi "Kurdo" zašeptá mu do ucha "Vždyť já se na tebe nezlobím, mám tě rád, to snad víš"
Kurda zvedne hlavu a rozeřve se jako batole a padne mu kolem krku "Já tebe taky…jáá tebe taky" brečí tak nahlas až to přiláká Harkata, Gavnera
a Pana Hroozleyho.
Darren všechny obeznámí se situací a Gavner prohlásí : "On se kvůli nám ožral" dál už Kurdu nikdo neshazuje, všichni se s ním usmíří a řeknou mu že si s ním rádi zahrajou, když začne plakat znovu a když slyší i tohle, slzy jsou rázem pryč a všichni se zvou jeden přes druhýho na další korbel piva a tak ještě tu noc je veselo a všichni zase přátelé.

Je to moje první tak aspoň trochu doufám že se to bude líbit kdyžtak napište nějakej koment;)

Škola noci:)

20. října 2010 v 20:38 | Debbie
Škola noci mě neuvěřitelně chytla, akorát ta vyvolená, kde se všichni spikly proti hlavní hrdince byla trochu smutná, jinak se tak moc těším až seženu další díl, že to ani není možný:)A předem se omlouvám že tady zítra nic nepřidám jelikož jedem se třídou do Prahy:/ tak aspoň někdo přidejte ňákej komentář:)


Sada
Myslíte že bude film???Doufám že jo, ale jestli se jim nepovede jen tím zkazíjou pověst, knihy jsou knihy♥:)


Já se z toho...

20. října 2010 v 20:17 | Debbie |  Darren Shan-FF
Už jsem měla napsáno půl stránky, která mě stála spoustu času, jelikož jsem spolu s ní dělala haldu domácích úkolů:/, potom se mi pos... kompl a jaksy se to prostě neuložilo!!! no nevy..... by ste se na to?!!!

Smajlík!

Life house

20. října 2010 v 20:07 | Debbie |  Oblíbené písničky♥
Tahle písnička mě jednoduše dostala♥:)
Ehm...

19. října 2010 v 19:11 | Debbie |  Darren Shan-FF
Omlovám se za spoždění o víkendu to tady bude;)

Škola noci .....rada??

17. října 2010 v 21:06 | Debbie
nezkrotná
Hej lidi nevíte kde bych našla školu noci - nezkrotnou v češtině na vebu??pls napište někdo komentek;)

Darren a Demonata

17. října 2010 v 20:09 | Debbie |  Darren Shan-FF
Hodně se spekuluje o tom které z knížek jsou lepší, problém je v tom že jsou každé o něčem jiném, kdo nečetl Darrena nemůže říct že je lepší Demonata a naopak, děj u těchto knížek je vlastně jiný ale podle mého tam je pořád Darrenův(spisovatelův) šmrnc. Někteří říkají že Demonata je na ně moc, že je to moc brutální, mě se to zatím líbí a stejně tak Darren říkal sám že Saga of Darren Shan končí protože už by se stal z Darrena dospělý a to by prý děti nebavilo...no nevím klidně mohl pokračovat:)Kdyžtak svoje názory pište do komentů;)páá Debb.

allbook
  OR
Demonata

DS-FF

17. října 2010 v 19:54 | Debbie |  Darren Shan-FF
Zřejmě jsem se zase zažrala do nezapomenutelného Darrena Shana a tak utvořím pár FunFiction - samozřejmě vlastní tvorba:)nevím kdy přesně sem dám první, doufám že to bude brzy, to víte ta škola...:)

Helloween

17. října 2010 v 19:42 | Debbie
Podle mne se v ČR moc halloween neslaví a je to docela dobře, přece se nebudeme opičit po američanech no ne?...ale tak mě to tak napdalo že naše škola vlastně pořádá halloweenskou akci, bohužel mi jako nejstarší na škole se toho musíme zůčasnit a nějak pomáhat malým dětem s bůh ví čím, já jsem se do toho rozhodně zapojit nechtěla, ze srandy jsem zvedla ruku když učitelka říkala že potřebuje někoho kdo umí mluvit s lidmi a uviděla mne a řekla že je teda budu uvádět!!!Já myslela že omdlím, tak mi prosím držte palce:) snad to nebude tak hrozný:)
dýně

Moje básně

17. října 2010 v 19:30 | Debbie
Ahoj lidi, přemohla mě dneska trocha fantazie a začala jsem skládat básničky:)...no tohle je  moje první a apoň trochu normální:)

Debbie Ruliková

Šumění listí mě přívádí až sem.
Na pole zlaté,
kde je jasně vidět Česká zem.


Rozbrečím se nad tou krásnou,
šumění zesílí jak na poplach.
A zlaté pole přikryje se,
přívětivou rosou.


Vdechnu ten vánek štěstí a slz.
Co přinutil mne vzpomenout si,
že slzy nejsou neštěstím
a emoce zacloumali se mnou zkrs nazkrs.

kopírujte se zdrojem;)

Fantazie

10. října 2010 v 14:10 | Debbie
Pohlcující a zároveň tak krásné a nadpřirozené až nemožné:)uzas
brána
elf+strom
brána nebes

Pokračování

10. října 2010 v 13:48 | Debbie |  Generace Vlkodlaků(můj příběh)
Ahoj asi zase začnu psát;)nemám ale moc času tak taky nic neslibuju;)

Podzim

10. října 2010 v 13:36 | Debbie
Podzim miluji ze všech ročních období nejraději, pestré barvy léta se mění na měkčí a milejší a taky přívětivější, poryvy větru zbožňuji když mi cuchají vlasy a sem  tam když zaprší, miluji i déšť.
Postupně během toho orčního období se mění ze zltého na hnědý a vůně lístí a jeho šustění nám radostně oznamuje odchod letních horkých dnů...já nevim jak y ale prostě podzim je suprovej


podzim